Ekologická likvidace vozidel Karviná
 

Aktuality & Akce

Likvidace auta Ženklava

Likvidace auta Ženklava

7. ledna 2022

Dnes začínáme mimo jiné také v Ženklavě. Zdarma odtahujeme auto na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil nabídky bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL KARVINÁ a má tak odtah a ekologickou likvidaci, samozřejmě s potřebným potvrzením pro úřad, vyřízenou ihned na své adrese v Ženklavě.  

Likvidace automobilu Dolní Lutyně

Likvidace automobilu Dolní Lutyně

5. ledna 2022

Dnes začínáme mimo jiné také v Dolní Lutyni. Zdarma odtahujeme automobil na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil nabídky bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL KARVINÁ a má tak odtah a ekologickou likvidaci, samozřejmě s potřebným potvrzením pro úřad, vyřízenou ihned na své adrese v Dolní Lutyni.  

Likvidace vozidla Vítkov

Likvidace vozidla Vítkov

3. ledna 2022

Dnes začínáme mimo jiné také ve Vítkově. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil nabídky bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL KARVINÁ a má tak odtah a ekologickou likvidaci, samozřejmě s potřebným potvrzením pro úřad, vyřízenou ihned na své adrese ve Vítkově.  

Likvidace autovraku Kopřivnice

Likvidace autovraku Kopřivnice

31. prosince 2021

Dnes začínáme mimo jiné také v Kopřivnici. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil nabídky bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL KARVINÁ a má tak odtah a ekologickou likvidaci, samozřejmě s potřebným potvrzením pro úřad, vyřízenou ihned na své adrese v Kopřivnici.  

Likvidace auta Karviná

Likvidace auta Karviná

29. prosince 2021

Dnes začínáme mimo jiné také v Karviné. Zdarma odtahujeme auto na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil nabídky bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL KARVINÁ a má tak odtah a ekologickou likvidaci, samozřejmě s potřebným potvrzením pro úřad, vyřízenou ihned na své adrese v Karviné.  

Likvidace automobilu Kobeřice

Likvidace automobilu Kobeřice

27. prosince 2021

Dnes začínáme mimo jiné také v Kobeřicích. Zdarma odtahujeme automobil na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil nabídky bezplatné služby LIKVIDACE VOZIDEL KARVINÁ a má tak odtah a ekologickou likvidaci, samozřejmě s potřebným potvrzením pro úřad, vyřízenou ihned na své adrese v Kobeřicích.  

MILATA KARVINÁ - Nechte likvidaci vašeho vozidla na nás

Ověřené vrakoviště

První ověřený provozovatel ekologické likvidace vozidel pro Karvinou a okolí.

Likvidace aut od roku 1992

 
Volejte pro výkup a likvidaci
Napište nám