Ekologická likvidace vozidel Karviná
 

Likvidace ekologicky a především DLE ZÁKONA

Dle zákona o odpadech číslo 185/2001 Sb. jsou řazeny všechna vysloužilá vozidla do kategorie nebezpečného odpadů. To vše z přísnějšího pohledu na ochranu životního prostředí. Nepoužívaný a odstavený automobil se stává odpadem a každy jeho majitel je při jeho rušení povinnen jej odevzdat pověřenému provozovateli ekologické likvidace, do zařízení ke sběru a zpracování autovraků určeném a řádně schváleném. Toto odevzdání pro ekologickou likvidaci je pak majitel vozidla povinnen doložit příslušným a platným potvrzením. Majitel vozidlo nemůže nikdy zlikvidovat sám, vlastními prostředky, nebo jej například celé rozprodat na náhradní díly. Toto zákon chránící životní prostředí neumožňuje.

 

Ekologická likvidace vozidel je procesem odborného rozebrání vozidla na jednotlivé suroviny s jejich následnou ekologickou likvidací nebo opětovným využitím. Naši zaměstnanci LIKVIDACE VOZIDEL KARVINÁ, za pomocí moderních technologií a vybavení na našich specializovaných pracovištích, odborně vozidlo rozeberou na jednotlivé suroviny a díly.

Vozidlo je po přijetí do procesu ekologické likvidace řádně zaevidováno a po vstupní kontrole nejprve podrobeno odsání veškerých provozních kapalin na moderním odsávacím zařízení německého výrobce. Dále pak vozidlo postupuje po jednotlivých stanovištích, kde je v přesně nastavených krocích rozebráno. Celý proces probíhá dle nejpřísnějších norem ministerstva životního prostředí. Demontované suroviny a díly jsou tříděny a nakládány do jednotlivých kontejnerů nebo do speciálních úložných míst. Suroviny jsou poté odváženy pro další využití. Řada použitelných autodílů je v rámci recyklace dále prodávána v naší prodejně v Dobré nebo prostřednictvím našich webových stránek.

Nabízíme výhodný prodej použitých náhradních dílů z autovraků všech značek a modelů. Dochází tak k ryzí recyklaci s efektivním využitím vybraných částí likvidovaných vozidel. Pokud nějaký díl aktuálně sháníte - kontaktujte nás 

 

Výhodná likvidace vozidel Karviná

Pokud využijete služeb EKOLOGICKÉ LIKVIDACE VOZIDEL KARVINÁ od naší společnosti, nemusíte řešit náklady spojené s vyřízením, odvozem a s konečnou likvidací. Navíc získáváte garanci, že Vaše vozidlo bude skutečně ekologicky zlikvidováno dle státem stanovených přísných pravidel ekologické likvidace v zařízení k tomuto účelu zřízeném a Krajským úřadem schváleném.

Naše firma se již řadu let specializuje na karvinské zákazníky a má veškerá oprávnění k této činnosti. Ekologickou likvidaci provozujeme odborně a zodpovědně. Pro Váš vůz přijedeme k Vám do Karviné zdarma kamkoliv. Jako doklad o zániku Vašeho vozidla získáváte od nás, ihned ve chvíli předání vozidla našemu pracovníkovi, příslušné potvrzení pro úřad - protokol o likvidaci, který je nezbytným podkladem pro další Váš postup při vyřízování zániku vozidla na dopravním úřadě v Karviné nebo na jiném dopravním inspektorátě.  

 

Využijte služeb profesionálů z oboru, bez komplikací a bez rizika! 

Jednáme rychle a spolehlivě. Zákazníci se nás nebojí doporučit pro naši odbornost a profesionalitu. 

 

Ověřené vrakoviště

První ověřený provozovatel ekologické likvidace vozidel pro Karvinou a okolí.

Likvidace aut od roku 1992

 
Volejte pro výkup a likvidaci
Napište nám