Ekologická likvidace vozidel Karviná
 

Postup likvidace vozidla 

Povinností každého majitele motorového vozidla je před tzv. zrušením vozidla, tedy trvalým vyřazením automobilu z registru motorových vozidel, nechat provést jeho ekologickou likvidaci. Vozidlo je nutné, dle zákona, odevzdat do zařízení, které je pro likvidaci vozidel určené a schválené. Naše služba EKOLOGICKÉ LIKVIDACE VOZIDEL KARVINÁ Vám nabízí vyřízení ekologické likvidace bez nutnosti osobní návštěvy provozovatele ekologické likvidace, bez nutnosti odvozu vozidla nebo nepojízdného autovraku na vlastní náklady, bez rizika případných komplikací a legislativních postihů.

S námi nemusíte nikam jezdit a nemusíte zajišťovat převoz Vašeho vozidla z Karviné. Stačí nás kontaktovat a objednat si odtah vozidla z Vaší karvinské adresy. Jezdíme samozřejmě také všude po okolí Karviné. Navíc ekologickou likvidaci pro Vás vyřídíme ihned, na místě, při předání vozidla. To vše zdarma, rychle, s potřebným potvrzením a s jistotou skutečně provedené ekologické likvidace od prověřené a certifikované firmy. Vozidla z Karviné a okolí odvážíme v pracovní dny a také v soboty. Navíc nabízíme karvinským zákazníkům zajímavé finanční bonusy a výkupní ceny za stará a bouraná vozidla.  

 

Jak postupovat a vyřídit likvidaci vozidla nejefektivněji?


1/ Kontaktujte nás - celým procesem vyřízení ekologické likvidace Vás provedeme, vše Vám vysvětlíme, odpovíme na Vaše dotazy a uděláme Vám konečnou nabídku. Pokud se rozhodnete pro nás, společně naplánujeme termín a čas odvozu Vašeho vozidla z Karviné nebo z jiného blízkého místa.

Volejte prosím: 607 703 311 nebo 558 642 172. Využít můžete náš kontaktní formulář nebo formulář nezávazné objednávky likvidace

Abychom Vám mohli sestavit tu nejpřesnější nabídku našich služeb, zajímají nás základní informace o vozidle, o jeho kompletnosti, kde se vozidlo nachází a zda bude vozidlo předávat jeho majitel nebo jiná osoba. Pro naplánování odtahu potřebujeme kontaktní telefon na předávající osobu a adresu místa, kde se vozidlo v Karviné nebo v jejím blízkém okolí nachází.


2/ Odvoz vozidla nebo autovraku.
V domluvený termín a čas k Vám, na Vaši karvinskou adresu, přijíždí náš odtahový speciál s proškoleným technikem. Technik si vozidlo dle Vašich dokumentů zkontroluje, doklady od vozidla si od Vás pro tento účel pouze na chvíli vypůjčí. Doklady Vám vrátí ihned zpět a ihned Vám vystaví potvrzení o tom, že jste vozidlo předali k ekologické likvidaci. Toto potvrzení je pro Vás nezbytným dokladem pro následné vyřízení odhlášení vozidla z evidence. Náš technik také na místě vyřídí případný finanční bonus nebo výkupní cenu. Pokud jsou poznávací značky SPZ ještě na vozidle, tak Vám je technik ochotně demontuje a předá. Vozidlo si naloží a odveze k nám do zařízení pro zpracování autovraků. Celý proces vyřízení ekologické likvidace u zákazníka zabere cca 20 minut a veškeré povinnosti majitele vozu s vyřízením ekologické likvidace tímto končí.


3/ Ekologická likvidace vozidla
je provedena v našem zařízení, na autovrakovišti MILATA. Po přijetí vozidla je auto podrobeno vstupní prohlídce, doevidování a podrobnému nafocení. Poté je řádně a v zákonem dané lhůtě ekologicky zlikvidováno.


Pokud nás chcete navštívit a své nepotřebné vozidlo odevzdat osobně ve sběrně autovraků, v našem specializovaném zařízení (na autovrakovišti MILATA), tak samozřejmě můžete! Navštivte nás kdykoliv v naší provozní době a bez objednávky. Vozidlo od Vás převezmeme a při čekání na vyhotovení protokolu Vás pozveme na kávu. Návštěva u nás Vám zabere cca 20 minut. Navíc u nás můžete získat zajímavý finanční bonus za váhu vozidla! 

 

4/ Odhlášení vozidla a zrušení pojistné smlouvy


Po odevzdání vozidla naší firmě navštívíte příslušný dopravní inspektorát - dopravní úřad v Karviné a zde si vyřídíte odhlášení vozidla z evidence motorových vozidel. Odhlášení - zrušení vozidla z evidence musí proběhnout na stejném úřadě jako poslední registrace daného vozidla. S originálním potvrzením - likvidačním protokolem od nás tak učiní snadno, rychle a bez nepříjemných komplikací. Toto vyřízení zrušení vozidla na úřadě by mělo dle zákona proběhnout do deseti dní od odevzdání vozidla do sběrny autovraků.

Jako nezbytný poslední krok při ukončení provozu starého vozidla je nutné ukončení pojistné smlouvy o povinném ručení. Majitel nebo provozovatel vozidla podá písemnou žádost o zánik pojistné smlouvy na základě zrušení vozidla z evidence. Tuto žádost podá osobně v pojišťovně nebo ji zašle doporučeně poštou. Nezbytným dokumentem k této žádosti je originál nebo kopie dokladu o vyřazení vozidla z evidence motorových vozidel (nově potvrzení o zániku vozidla). Doporučujeme Vám zrušení pojistných smlouv po odhlášení automobilu z registru vozidel neodkládat a zbytečně již pojistné neplatit. 

 

Ověřené vrakoviště

První ověřený provozovatel ekologické likvidace vozidel pro Karvinou a okolí.

Likvidace aut od roku 1992

 
Volejte pro výkup a likvidaci
Napište nám